اینترنت بانک

اگر رایانه در اختیار دارید و امکان اتصال به شبکه اینترنت برایتان فراهم است می‌توانید با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک اقتصادنوین بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعبه، اطلاعات مربوط به حساب‌های خود را به صورت لحظه‌ای در اختیار داشته و از راه دور به کنترل و مدیریت امور مالی خود بپردازید.

نحوه فعال‌سازی رمز دوم پویا

از تاریخ 17 بهمن‌ماه 1398 انجام تراکنش‌های مالی برای مبالغ بیش از یک‌ ‌میلیون ریال (مجموعا در هر روز) و همچنین مشاهده‌ موجودی و دریافت صورتحساب کارت‌های بانک اقتصادنوین از طریق سامانه‌های بانکداری ‌الکترونیک و بدون حضور کارت، تنها از طریق رمز دوم پویا امکان‌پذیر است.

کارپوشه

خدمت “کارپوشه” اینترنت بانک کارتابلی، یکی از خدمات بانکداری مدرن بانک اقتصادنوین برای “مشتریان حقوقی” و “مشتریان حقیقی دارای حساب مشترک” بوده که به منظور تسهیل عملیات پرداخت از سپرده‌های موردنظر این گروه از مشتریان، طراحی شده و در کلیه درگاه های اینترنتی بانک مانند اینترنت بانک و همراه بانک در دسترس می باشد.

سامانه نما چک

مشتریان حقوقی بانک اقتصادنوین با استفاده از خدمات سامانه «نما چک» می‌توانند، امکان ثبت و تایید چک را به نمایندگان خود اعطا کنند تا فرایند ثبت و تایید چک‌های صادره و دریافتی آن‌ها بدون نیاز به تایید تمام امضاداران در سامانه صیاد انجام شود.

نرم افزارهای تولید فایل ساتنا و پایای گروهی

دستــور پرداخت‌های گروهی عمدتا برای پرداخت‌های تجاری مشتریان شرکتی و سازمانی برای مواردی نظیــر پرداخت حقوق و مستمری، پرداخت سود سهام و پرداخت‌های انتقالی با تعداد زیاد کاربرد دارد.

برداشت وجه بدون کارت

بانک اقتصادنوین به منظور توسعه خدمات غیرحضوری و پاسخگویی به نیاز مشتریان امکان برداشت وجه بدون کارت از دستگاه خودپرداز را فراهم ساخت.
بدین منظور مشتری بانک اقتصادنوین می‌تواند با مراجعه به اینترنت بانک خود امکان برداشت وجه بدون کارت از دستگاه خودپرداز را برای خود و یا سایر افراد ایجاد کند.